Witaj,

dzisiejszy wpis zaczynamy od samych podstaw- jak zapewne wiesz, podstawę miernictwa przemysłowego stanowią drobne narzędzia. Podstawę dobrego i skutecznego zarządzania jakością wyrobu (na wszystkich etapach w cyklu jego istnienia) stanowią  profesjonalne narzędzia. Chciałabym Ci przedstawić nową markę narzędzi pomiarowych, która nie tylko rozpoznała potrzeby klientów, ale doskonale je zaspokoiła- i wciąż zaspakaja. Na szczęście, nie tylko na poziomie podstawowym. 

ACCUD – bo o niej mowa- to debiutancka marka narzędzi pomiarowych na naszym rynku. Nowa      i profesjonalna?!  A jednak,- ta jeszcze słabo znana w Polsce marka, w krótkim okresie czasu osiągnęła bardzo wysoką dynamikę sprzedaży na rynku światowym. Zainteresowaniem narzędziami mierniczymi firmy ACCUD jest widoczne zwłaszcza ze strony pracowników kontroli jakości. Należy wyraźnie podkreślić, że mimo dużej konkurencji, narzędzia pomiarowe ACCUD są bardzo skutecznym narzędziem zbierania danych z pomiarów i obserwacji. JAKOŚĆ ACCUD to nie tylko faza procesu produkcyjnego samego narzędzia, ale przede wszystkim efekt finalny pomiaru. 

Posiadamy bardzo szeroką gamę artykułów mierniczych ACCUD a wśród nich: czujniki (elektroniczne, zegarowe, końcówki pomiarowe do czujników i akcesoria do nich), dalmierze, suwmiarki, głębokościomierze (analogowe, elektroniczne, zegarowe) głowice mikrometryczne, grubościomierze, mierniki (chropowatości, dźwięku, grubości powłok), mikrometry (analogowe, elektroniczne) i zestawy do sprawdzania mikrometrów. W naszej ofercie znajdziesz także mikroskopy, narzędzia dynamometryczne, narzędzia traserskie i cyrkle traserskie (sprężynowe, podziałowe) i wiele innych.

Oferowane przez nas narzędzia możesz zamówić z usługą i świadectwem wzorcowania. 

Zachęcam Cię do zapoznania się z nasza ofertą  i zapraszamy do naszego sklepu!

 zespół EKSPERTsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *