System Plan-de-CAMpagne (w skrócie PDC) to wysokiej klasy oprogramowanie komputerowe uzupełniające pracę firm produkcyjno-usługowych z sektora metalowego (produkcja stali, obróbka metali),rynku tworzyw sztucznych (zastosowanie tworzyw sztucznych, odzysk energetyczny, recykling,  technologie przetwórstwa  tworzyw)  i rynku drzewnego.

PDC to narzędzie i równocześnie całkowicie zintegrowane rozwiązanie, które kompletnie wspiera proces zarządzania produkcją. Jego głównymi zaletami jest planowanie produkcji,  zarządzanie nią i rozliczanie tej produkcji. Plan-de-CAMpagne pozwala na administrowanie zamówień już od pierwszego kontaktu z klientem poprzez rachunki kosztów, przygotowanie i rejestr ofert, realizację wszystkich działań logistycznych i magazynowych, planowanie produkcji (uzgodnienie asortymentu oraz ilości wyrobów gotowych), kończąc na wystawieniu faktury.

PDC to program który dostosowuje się do indywidualnych oczekiwań klientów. To użytkownicy samodzielnie dostosowują wygląd interfejsu do swoich potrzeb. Prosty i intuicyjny panel użytkownika pozwala firmie korzystającej z programu ERP, dostosować funkcję do indywidualnych preferencji. Po wdrążeniu programu rozbudowa systemu może odbywać się w dwóch kierunkach: horyzontalnym (powstają nowe stanowiska) lub wertykalnym (rozbudowywanie stanowiska). Niewątpliwa zaletą programu jest wykorzystanie przez program ERP Plan-de-CAMpagne rozwiązania, które ma dostarczyć żądane dane w jak najkrótszym czasie. Import i eksport danych umożliwia elastyczne połączenie PDC z innymi programami finansowymi, księgowymi, CAD itd. Podstawowy moduł PDC pozwala na stworzenia rozbudowanej, bądź szacunkowej wyceny w oparciu o zdarzenia gospodarcze zachodzące wewnątrz danego przedsiębiorstwa, materiały, kooperacje, koszty dodatkowe, kursy walut itp. PDC jest na tyle kompromisowy, że pozwala na uszczegóławianie, bądź jego negacje nawet w obrębie jednej pozycji składającej się na całą wycenę.

Zachęcamy Cię do zapoznania się z szczegółowymi informacjami dotyczącymi programu Plan-de-CAMpagne.  Jesteśmy przekonani, że PDC usprawni funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa od momentu dostarczenia zapytania ofertowego, poprzez proces produkcji, aż do wystawienia faktury.

Skontaktuj się z naszymi partnerami: